Флаєри та листівки

Технологія створення флаєрів та виготовлення листівок у Львові майже нічим не відрізняється. Листівка так само як і флаєр – це окремий аркуш паперу з рекламною інформацією. Але листівки Львів знає не лише як щось, що є аналогом флаєра. Так як виготовлення флаєрів у Львові синхронізовано з промоакціями, інформаційними повідомленнями, основне завдання даного виду поліграфічної продукції – інформування та реклама.

Завдяки тому, що поліграфія може мати ще інше призначення виготовлення листівок у Львові часто разом з деякою корпоративною символікою супроводжується підготовкою до зустрічі Нового року, Різдва та інших популярних свят. Тому при замовленні листівок переш ніж давати їх в друк Львів радить відразу визначитися з видом післядрукарських робіт.

На сьогоднішній день виготовлення флаєрів у Львові є одним із найпоширеніших замовлень. Створення оригінал макету для даного виду поліграфічнох продукціх не є складним процесом. Вартість друку є більш ніж прийнятною, ціна – доступною. Досить поширеною також є послуга виготовлення листівок у Львові з метою привітання. Це стало вже елементом корпоративної культури.

Для того щоб дізнатися скільки коштує друк Львів враховує ряд аспектів:

 • Вид друку (офсетний чи цифровий)
 • Тираж
 • Кількість кольорів
 • Післядрукарські роботи (більше характерні для виготовлення листівок)

Так само як і інші види поліграфічної продукції створення листівок та виготовлення флаєрів у Львові може здійснюватися за допомогою цифрового (малі тиражі до 1000) чи офсетного друку (тиражі від 1000)

КОРИСНО ЗНАТИ

Найпоширенішими форматами листівок та флаєрів є:

 • Євро-листівка (ще називають євро-флаєр) – 200-100 міліметрів
  оптимальні тиражі – 6000 – 12000
 • Листівка формату А6 – 105х148
  оптимальні тиражі – 8000 – 16000
 • Листівка формату А5 – 148х210
  оптимальні тиражі – 4000 – 8000
 • Листівка формату А4 – 210х297
  оптимальні тиражі – 2000 – 4000

Для того щоб виготовити флаєри чи листівки Львів пропонує 2 основні види друку (цифровий та офсетний). Але ці два види між собою відрізняються не лише кількістю тиражу, але й якістю (офсетний друк) та оперативністю (цифровий друк). Для того щоб виготовити листівки чи флаєри замавляючи друк Львів найчастіше використовує глянцевий чи крейдований папір щільністю від 90-170 грам.

КОРИСНО ЗНАТИ

Якщо у вас виникли питання щодо друку флаєрів та виготовлення листівок у Львові такі розділи як:

дадуть підказку.

Створення та просування сайтів