Календарі

Сучасні календарі Львів будучи активним та діловим містом, сприймає як необхідний елемент в плануванні робочого графіку. Щоб виготовити календарі, перед тим як замовити друк Львів дасть безліч рекомендацій щодо дизайну, структури та їх зовнішнього вигляду.

КОРИСНО ЗНАТИ

В XVIII-XIX століттях календарі були подібними на товсті книги, котрі включали в себе різну інформацію: про «житіє» святих, повір’я, забобони і таке інше. Часто сім’я читала на ніч календар.

Найменший в світі календар-книжка є на пергаментній основі і має розмір з сірникову коробочку та вагу 19 грамів.

Уявіть собі, якщо хтось зараз би замовив такий календар на друк Львів був би приголомшений від здивування. Тепер на виготовлення календарів у Львові впливають сучасні тенденції стилю та моди. Найбільш поширеними є не надто великі і не надто малі календарі, а популярні:

 • Квартальні (корпоративні)
 • Кишенькові
 • Перекидні
 • Квартальні календарі містить одразу кілька блоків. Головна їх перевага в можливості бачити одночасно три місяці: минулий, теперішній і наступний. А ще вони є «настільною книгою» бухгалтера. Як правило, квартальні календарі складаються з «шапки», рекламного поля та основи з трьома календарними сітками.

Квартальні календарі є, порівняно, дорогими у друці, тому що:

 • включають в себе три календарних блоки великих розмірів
 • в трьох місцях мають скріплення пружиною

КОРИСНО ЗНАТИ

Для того щоб істотно заощадити на друці, замовляючи виготовлення календарів у Львові, спробуйте об’єднати три календарних блоки в один лист. Таким чином ви зменшите скріплення на дві точки.

 • Кишенькові календарі – кращий бюджетний варіант рекламно-сувенірної продукції. Зазвичай, кишенькові календарі замовляють розміром 70х100 мм, але можливі і інші формати, нестандартні форми. Що стосується кишенькових календарів, краще друкувати великими партіями та офсетним друком.

Традиційно, на лицьовій стороні розміщується реклама компанії, а на зворотному – календарна сітка.

КОРИСНО ЗНАТИ

Для тих компаній, котрі тільки стартують і мають обмежений бюджет на рекламу, радимо замовити кишенькові календарі з логотипом, гаслом та координатами фірми. Їх можна виготовити у вигляді закладки для книжки чи фігурки рекламованої продукції. Витрати на друк Львів компенсує зворотнім зв’язком та віддачею, бо кожен такий календарик буде постійно перед очима вашого потенційного клієнта.

 • Перекидні календарі також дадуть можливість представити імідж вашої компанії та використати рекламу товарів чи послуг. Як правило, такі календарі виготовляються форматом А3-В3, А2-В2 або А1. Вони бувають горизонтальні чи вертикальні. Також поширені:
 • Настінні перекидні календарі
 • Настільні календарі у вигляді хатки

Якщо ви замовляєте друк Львів для того, щоб календар виглядав презентабельно, рекомендує використовувати цупкий односторонній картон, а для самого календарного блоку – тонший папір, бажано крейдований.

 • Які оптимальні тиражі для виготовлення календарів у Львові?

Все залежить від друку.

Якщо потрібен великий тираж від 1000 екземплярів, календарі Львів рекомендує друкувати офсетом.

Якщо планується невелика кількість, наприклад, від 50 одиниць, то друк Львів рекомендує обирати лише цифровий.

Зараз виготовлення календарів у Львові передбачає велике різноманіття моделей та форм. Календарі формують корпоративний стиль та створюють враження про компанію. Завдяки своїй довговічності та практичному призначенню будуть доречним подарунком для ділових партнерів і, одночасно, рекламою вашої компанії.

КОРИСНО ЗНАТИ

Якщо у вас виникли питання щодо виготовлення календарів у Львові такі розділи як:

дадуть підказку.

Створення та просування сайтів