Плакати та афіші

Зазвичай виготовлення плакатів у Львові передбачає, що даний вид поліграфії розрахований на широку цільову аудиторію. Плакати Львів, як правило, пропонує у вигляді односторінкових рекламних продуктів. Важливо, щоб зображення на плакаті було чітким та помітним, а шрифти великими і зрозумілими.

КОРИСНО ЗНАТИ

Прабабцею сучасного плакату була театральна афіша.

Наш ринок великий, аудиторія різноманітна і тому для плакатів друк Львів часто пропонує розміром від А3 формату. Ваші плакати Львів хоче бачити яскравими, чіткими, цікавими, стильними. От рекламна площа, де можна відірватися по повній! Пишіть, малюйте, фотографуйте і поміщайте це все на ваші плакати! Тим більше, що першим завданням будь якого плакату є привернення уваги широкої аудиторії.

Плакат для потенційного клієнта вашої компанії створює видимість «особистого вибору», що значно відрізняє плакат від іншої поліграфічної продукції. Такий друк Львів прийме «на ура».

Але врахуйте деякі рекомендації:

  • Бажана граматура паперу – 170 гр/м2
  • Якщо плакат буде використовуватися на вулиці, фарби мають бути стійкими до впливів зовнішнього середовища. Рекомендується ламінування чи покриття УФ-лаком.
  • Якщо ви впевнені на 100%, що плакати будуть використовуватися лише в приміщенні, тоді можете відмовитися від покриття УФ-лаком та ламінації і зекономити.

Щодо виду паперу, то глянець рулить. Плакат, виготовлений на глянцевому папері привертає більше уваги, робить його дорожчим. УФ-лак не лише захищає від вологи, але й збільшує жорсткість та щільність паперу робить кольори яскравішими, більш насиченими.

КОРИСНО ЗНАТИ

Якщо у вас виникли питання щодо виготовлення плакатів у Львові такі розділи як:

дадуть підказку.

Створення та просування сайтів