Візитки

Сучасні візитки Львів хоче бачити багатофункціональними та лаконічними.

Виготовлення візиток у Львові відбувається шляхом цифрового та офсетного друку. Перед тим як замовити друк Львів пропонує визначитися з дизайном та наповненням. Уникайте складних важкозрозумілих шрифтів. Намагайтеся не розміщувати на візитці більше одного логотипу.

Нагадаємо чим є візитка в діловому світі. Це картка, де є ім’я власника, назва компанії, логотип, контактна інформація. Майже всі сучасні візитки містять посилання на сайт.

КОРИСНО ЗНАТИ

Минулого року спеціально для тих користувачів кому вручну вводити адресу не зовсім комфортно і котрі мають достатньо грошей аби полегшити цей процес одна компанія виготовила візитки з NFC- чіпом. Треба піднести смартфон до візитки і можна перейти на сайт компанії. А в усьому решту така собі, звичайна картка.

Але навіть для суперсучасних технологій відповідність стандартам в структурі є загальноприйнятною. Тому візитки Львів сприймає краще, якщо розміщення інформації є горизонтальним, шрифт читабельний, розмір стандартний – 90х50 мм. (візитки євроформату є трохи більшими).

Якщо ви даєте готовий макет на друк Львів хоче бачити там лише необхідну інформацію: фактичну, електронну адресу, сайт, телефон…

КОРИСНО ЗНАТИ

Візитка асистентки одного із найвпливовіших інвесторів в світі не має жодного номеру телефону. Нічого особливого, скажете ви, – є багато таких візиток. Але це ще не все. На цьому місці де, зазвичай, мають бути контактні дані є лише електронна адреса і надпис:

«Ви не будете мені телефонувати. Це я зателефоную вам».

Якщо замовляючи виготовлення візиток у Львові хтось бажатиме «звести захисну стіну» чи «створити фільтр» для свого бізнесу можна скористатися подібним прикладом.

Ви маєте ділові контакти з партнерами із країн Сходу?

Тоді Вам просто необхідно зазначити на візитці скільки років вашій фірмі, як давно вона на ринку.

Відсутність візиток при діловому контакті в Японії вважається неповагою до співрозмовника. Якщо отримавши візитку від японця, діловий партнер недбало переглянув її або відправив у кишеню, то він вважатиметься нікчемою. Краще покласти візитку у спеціальну коробочку. Ваші східні партнери це оцінять.

В Арабських країнах та Індії не можна подавати і приймати візитки лівою рукою. Таке правило пов’язане з особливостями віросповідання.

Ставлення європейців до візиток більш простіше. Так що сміливо можете складати візитні картки в кишені.

Дивлячись на візитку можна дуже багато чого сказати про її власника, про його смак, підхід до роботи, соціальний рівень. Візитки Львів сприймає не просто як носій інформації форматом 90х50, а як вияв вашої індивідуальності. Двохстороння картка може дати більше інформації про ваші товари чи послуги, тому одночасно буде виконувати і роль рекламного носія компанії.

У 1960-х роках власник однієї міланській фірми, що займалася заскленням вікон, подарував всім хлопчиськам в кварталі на честь ювілею компанії по… новій рогатці?! Подарунок супроводжувала його візитка. На її зворотній стороні був надпис:

«З вдячністю за незмінну співпрацю».

Візитка – загальноприйнятий атрибут обміну інформацією при знайомстві та найзручніший спосіб запам’ятати один одного. Щоб ваші клієнти пам’ятали вас, просто збережіть в закладках сайт компанії «Візитка.ком».

Якщо у вас виникли питання щодо виготовлення візиток у Львові такі розділи як:

дадуть підказку.

Створення та просування сайтів